Elementy klejone

Drewmark o nas
Drewno klejone:
  • Jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie form naturalnego materiału budowlanego o niepowtarzalnych cechach fizycznych i użytkowych. Ma znaczną przewagę nie tylko nad drewnem litym, ale również nad innymi materiałami konstrukcyjnymi takimi jak: stal, żelbet, aluminium, beton.
  • Spełnia wszelkie normy przeciw pożarowe. Wbrew stereotypom, jest materiałem bardziej odpornym na działanie ognia od stali. Nie pęka tak, jak beton czy żelbet oraz nie uplastycznia się tak, jak stal czy aluminium.
  • Sprawia dokładnie takie samo wrażenie jak drewno lite. Innymi słowy, jest tak samo przyjazne i ciepłe.
    Stwarza ono komfort psychiczny dla osób przebywających w danym obiekcie – w końcu drewno jest najbardziej naturalnym materiałem budowlanym.
  • Występuje głównie jako materiał konstrukcyjny, jednocześnie tworzy przyjemną atmosferę i przyjemny klimat co przyczynia się do chęci przebywania w danym obiekcie, wpływa na atmosferę pracy oraz zwiększa chęć przebywania w danym obiekcie.
  • Dzięki swoim właściwościom konstrukcyjnym oraz możliwości kształtowania nawet najbardziej wyszukanych i oryginalnych form, drewno klejone może być wykorzystywane przy tworzeniu bardzo ciekawych elementów architektury.

Sprawdź zakładkę „oferta” i zobacz w czym jeszcze możemy Ci pomóc.

W razie pytań zadzwoń – chętnie pomogę. Mateusz pokaż numer

Przy zamówieniach hurtowych możliwość negocjowania warunków.

Drewmark o nasDrewmark o nas