Efektywność

wśród wszystkich źródeł energii to właśnie pellet uznawany jest za najbardziej efektywny dzięki swojemu pochodzeniu.

Całościowe wykorzystanie

wybór naszego pelletu to duża wygoda dla użytkownika. Z jednej tony pozostaje mniej niż 5 kg popiołu.

Wartościowy nawóz

pozostałości ze spalania pelletu czyli popiół rózni się od tego otrzymanego z węgla. Jest z powodzeniem wykorzystywany jako nawóz.

Ekologia

nasz pellet jest bez wątpienia najbardziej ekologicznym paliwem cieplarnianym. Wytwarzany dwutlenek węgla w procesie spalania jest najniższym.

Źródło odnawialne

to ważny czynnik, który powinieneś wziąć pod uwagę. Niestabilność cen nieodnawialnych źródeł energii może się odbić na podwyższeniu cen gazu, ropy i węgla.

Jak widzisz zalet wybrania tego źródła energii do ogrzewania mieszkania jest dużo. Popularność pelletu jako źródła energii w Polsce w ostatnich latach ciągle rośnie. W 2002roku na terenie UE produkcja pelletu wynosiła tylko 1,4 mln ton to w 2015 było to aż 21 mln ton. Ten trend nie gaśnie, a biopaliwa do 2020 roku mają stanowić aż 45% wszystkich źródeł energii na naszym kontynencie.

Polska aktywnie uczestniczy w produkcji pelletu. Wybierając pellet pomagasz społeczeństwu. Szacuje się, że wzrost popytu na biopaliwa mógłby stworzyć 100 000 nowych miejsc pracy.

Dlaczego warto wybrać właśnie nasz pellet?

  • Oferowany przez nas produkt został wyprodukowany na terytorium Polski.
  • Nasz pellet jest wytwarzany z wiórów, trocin i zrębek. Dzięki temu jego kaloryczność jest jeszcze większa.
  • Wybierając nasz pellet nie tylko tworzysz nowe miejsca pracy, ale oszczędzasz. Wysoka jakość przekłada się na mniejsze zapotrzebowanie na surowiec w sezonie grzewczym.
  • Nie musisz każdym razem sprzątać popiołu. Pellet jako oferujemy pozostawia niecałe 4 kg popiołu z jednej tony surowca. Pozostałość możesz z powodzeniem wykorzystasz jako nawóz.
  • Wygodnie pakowany pellet zaoszczędzi Ci bólu w kręgosłupie jaki mógłbyś odczuć przy przenoszeniu węgla.

Kupując u nas wspierasz polską gospodarkę. Przyczyniasz się do wzrostu naszej pozycji jako producentów pelletu w rankingu Europejskim. Dbasz o środowisko i przyczyniasz się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla.

Zaoszczędź już dziś i postaw na biopaliwa. Skorzystaj z możliwości czerpania z odnawialnych źródeł energii. Atrakcyjna cena przekonała setki osób przed Tobą. Dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś zamawiając nasz pellet.

Średnica ~ 6mmPopiół ~ 0,5%
Wartość opałowa ~ 19,2 Mj/kgWilgotność ~ 5,5%

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ I CENĘ

25 798 58 71